Moda ciążowa

Moda ciążowa
5 (100%) 1 vote

Moda ciążowa jest dla kobiet które oczekują na maleństwo, które noszą w brzuszku. Odzież ciążowa dla tych pań ma nieco większe rozmiary niż te zwyczajne. Ubrania ciążowe są specjalnie szyte z myślą o kobietach, którym powiększa się brzuszek, ale nie tylko on, także wtedy powiększają się piersi, ramiona i pupa.

Ubiory ciążowe są luźne i bardzo wygodne. W okresie ciąży trzeba się czuć swobodni, nic nie powinno nas denerwować, a już na pewno nie ubrania. Dlatego panie kupują ubiory ciążowe specjalnie dla nich zaprojektowane. Często są to na przykład spodnie ciążowe, które mają specjalny pas ciążowy – nie ściska on brzucha i dzięki temu można je nosić w każdym miesiącu ciąży – idealnie się dopasowują.

Moda Ciążowa - terazmamy.pl

Panie w ciąży chętnie też kupują tuniki ciążowe, w których brzuszek zostaje ładnie podkreślony bądź zakryty – zależy to już tylko od nas. Zdarza się, że kobiety w tym okresie muszą wychodzić także na różne uroczystości, dlatego potrzebne są im sukienki ciążowe. Elegancka odzież ciążowa będzie wyglądała ślicznie na każdej przyszłej mamusi. Takie kobiety także chcą wtedy wyglądać ładnie, a ubrania ciążowe im na to pozwalają.