Jesteśmy w samym środku sezonu weselnego. To, co często spędza sen z powiek kobietom z brzuszkiem, jest jak się ubrać, aby wyglądać nie jedynie ładnie, jednak aby było także po prostu komfortowo. Ciąża powoduje zaciekawienie, brzuszek jest tematem miłych rozmów, przyszła matka jest również chętnie fotografowana – wszystko to powoduje, iż tymże bardziej pragnie poczuć się ładnie oraz wygodnie.

O czym pamiętać, poszukując sukni na wesele dla przyszłej matki?

Suknia na wesele dla kobiety w ciąży winna być lekka, jednak nie workowata. Nie idzie natomiast o to, aby za wszelką cenę schować ciążowy brzuszek, ale aby go ładnie zaprezentować, zarazem nie ukrywając atutów sylwetki przyszłej matki. Dzięki temu poczuje się ona atrakcyjna oraz kobieca. Z drugiej strony suknia nie winna być za opięta, szczególnie w okolicach brzucha. Gdyż uroczystość weselna trwa wiele godzin, natomiast wielokrotnie choćby całą noc, suknia powinna zapewniać wykonywanie prostych ruchów oraz nie mieć żadnych ściągnięć lub mankietów na brzuszku.

Suknie ciążowe dla elegantek oraz zwolenniczek luźnego stylu

Dobór stylu to indywidualna sprawa każdej kobiety. Jeżeli odpowiednio wyglądamy, cieszymy się z własnego stanu oraz chwalimy się tymże, wówczas wielokrotnie decydujemy się na suknie, jakie zaznaczają ciążowy brzuszek. Jeżeli tymczasem nie lubimy obnosić się z innym stanem, wówczas dobieramy fasony luźniejsze. Zarówno tychże pierwszych sukni, jak również tychże drugich, teraz nie brakuje.

Długie sukienki ciążowe na wesele

Czy długie sukienki ciążowe na wesele to odpowiedni pomysł? Jak najbardziej! Zresztą projektanci oferują Ci szereg rozmaitych rodzajów, jakie możesz dostosować do swego stylu. Na przyjęcie możesz się wybrać nawet w maxi o kroju bandeau, z górą podpartą gorsetowymi panelami oraz delikatnym dołem sięgającym stylowych sandałków. Przyszłe matki będą wyglądać świetnie też w długich sukniach ciążowych z dekoltem amerykańskim, więc dużymi ramiączkami, jakie łączą się na wielkości karku.

Eleganckie dostosowanie

Odpowiednio się czujesz we własnym ciele? To typ dla ciebie! Dobierając obcisłą suknię zwróć uwagę na produkt, z którego została zrobiona. Powinna być elastyczna, by nie uciskać brzucha oraz nie ograniczać ruchów. Taki zmysłowy typ doskonale nadaje się do tego, by uzupełnić go retro akcesoriami. Czerwone sandałki, dwukolorowa kopertówka oraz wiązany kapelusz to doskonały dobór. Całość dopełnią szylkretowe okulary oraz wielka biżuteria. Jeżeli zamierzasz mieć kolorową suknię, dobierz taką z niezbyt dużym printem. Wielkie groszki czy kwiatki mogą pogrubiać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj